Cookies op WerkenbijdeOverheid.nl

WerkenbijdeOverheid.nl maakt gebruik van cookies voor metingen van webstatistieken en voor verbeteren van de website.

Stagiaire Datamanagement

Logius (Ministerie van BZK)
  • Den Haag  -  route
  • Hbo bachelor
  • 36 uur
  • €775
  • ICT
Kenmerk: 3837, Plaatsingsdatum: 5 november 2025
Solliciteer voor 17 november 2025
Nog 12 dagen

Stagiaire Datamanagement

Logius (Ministerie van BZK)

Dit ga je doen

Word jij enthousiast van data en ben je op zoek naar een uitdagende stage?[FD1] Lijkt het jou leuk om onderdeel uit te maken van Logius en te werken in het hart van de digitale overheid? Dan is de stage bij de afdeling recruitment van Logius iets voor jou!

Logius is de dienst digitale overheid en onderdeel van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. Voor onze recruitmentafdeling zijn wij op zoek naar een stagiair.

De afdeling recruitment van Logius houdt zich dagelijks bezig met het werven en selecteren van nieuw talent. Dit doen wij niet alleen door het publiceren van vacatures, maar ook bijvoorbeeld door het organiseren van evenementen en diverse online campagnes. In een omgeving waar het soms hectisch kan zijn, houd jij als stagiair Datamanagement het overzicht.

Je komt terecht in een jong en energiek team waarin collegialiteit, samenwerken en ruimte voor nieuwe ideeën centraal staan. Als stagiair ben je écht onderdeel van het team: jouw bijdrage telt!

Benieuwd hoe het is om stage te lopen bij Logius? Onze huidige stagiair vertelt het zelf!

“Stagelopen bij Logius is echt leuk! Het team is enthousiast, de sfeer is goed en ik mag aan interessante dingen werken. Vanaf dag één voelde ik me welkom en kreeg ik het vertrouwen om echt mee te draaien. Je leert hier veel, maar hebt ook gewoon een leuke tijd met fijne collega’s.”

Wat ga je doen?

Afhankelijk van de doelen vanuit jouw opleidingen bepalen we gezamenlijk wat jouw takenpakket als stagiair datamanagement allemaal zal zijn. Moet je een eindproduct opleveren of ligt de focus op meewerken? Alles is bespreekbaar!

Eventuele werkzaamheden zouden kunnen zijn:

  • Bijhouden van de algemene mailbox
  • Data over instroom verzamelen en verwerken
  • Up-to-date houden van alle data op onze interne recruitment-pagina
  • Uitsturen van enquêtes en het verzamelen en interpreteren van de data die hieruit voortvloeit
  • Voorbereiden van presentaties waarin recruitmentdata centraal staat

Dit krijg je

  • €775
  • Meeloopstage
  • 36 uur

Dit bieden we nog meer

Nvt

Dit vragen wij

  • Je volgt een relevante hbo studie.
  • Je bent op zoek naar een leuke stage voor een periode van minimaal 5 maanden.
  • Je werk georganiseerd en structureel.
  • Je kent de basistechnieken van Excel.

Bij Logius geloven we in de kracht van diversiteit en inclusie. We streven ernaar een werkomgeving te creëren waarin iedereen zich welkom en gewaardeerd voelt. We moedigen jou aan om te solliciteren, ongeacht je achtergrond of ervaring. Bij Logius is daarom iedereen welkom!

Hier kom je te werken

Over Logius (Ministerie van BZK)

Logius is misschien (nog) niet de naam die een belletje doet rinkelen, maar onze producten doen dat wel. DigiD en MijnOverheid zijn e-diensten die vrijwel iedereen in Nederland gebruikt. Ze worden door ons als dienst digitale overheid, onderdeel van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, ontwikkeld en beheerd. We ontwikkelen nog heel wat andere producten en diensten voor de digitale overheid en beheren complexe digitale overheidsstandaarden. We zijn actief betrokken bij belangrijke afsprakenstelsels, zoals eHerkenning. Meer weten over onze producten? Neem een kijkje op logius.nl!

Logius werkt in het hart van de digitale overheid. En daar zijn we met zijn allen behoorlijk trots op. Iedere dag opnieuw zorgen we ervoor dat onze digitale dienstverlening partijen met elkaar in verbinding brengt; de overheid, burgers en bedrijven. We werken met ICT, maar alles draait uiteindelijk om mensen. We denken na over nieuwe kansen die het digitale tijdperk biedt. Dat doen we door in gesprek te blijven met opdrachtgevers, afnemers en ook met burgers en bedrijven. En vooral door als team Logius te leren van elkaar, kansen te zien en goede initiatieven een podium te geven. Waarom zijn we koploper in het ontwikkelen van digitale producten? Omdat Logius collega’s gedreven zijn en alle kans krijgen om te groeien. Omdat we samenwerken. Wij werken voor Nederland.

Logius (Ministerie van BZK)

Bijzonderheden

  • Voor deze stage is werken op kantoor een vereiste.
  • De vermelde stagevergoeding is gebaseerd op een 40-urige werkweek. Bij Logius bieden wij een stageovereenkomst aan voor maximaal 36 uur per week.

Stel gerust je vraag

Meer informatie over deze vacature

Solliciteren

Logius (Ministerie van BZK) nodigt je uit op hun site te solliciteren. Via onderstaande knop verlaat je deze site en ga je direct naar het sollicitatieformulier. Het Rijk hecht waarde aan een diverse en inclusieve organisatie. Werken in divers samengestelde teams maakt ons effectiever, innovatiever en het werk leuker. Eenieder wordt daarom uitgenodigd te solliciteren.

Links icon Menu icon Close icon